LOFAJ MILAN - LM

Volajte

+421 905 358 180
+421 908 931 998

Email

lofaj.milan@orava.sk

Sídlo

Podbiel 320
027 42

o nás

o nás

MÁME VIAC AKO 20 ROKOV SKÚSENOSTÍ

Venujeme sa inovatívnej kovovýrobe s vášňou a zameraním na vysokú kvalitu a presnosť. Sme hrdí na naše skúsenosti a špecializáciu v rôznych technológiách, ako sú odlievanie, obrábanie, tvárnenie, zváranie a povlakovanie. S každým projektom, ktorý realizujeme, sa snažíme dosiahnuť excelentné výsledky.

Sme vášm spoľahlivým partnerom, ktorý sa vyznačuje profesionálnym prístupom, spoľahlivosťou a efektívnym vykonávaním projektov. Sme tu, aby sme vám poskytli riešenia na mieru, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele v oblasti kovovýroby. Náš skúsení a zruční tím sa vždy snaží prekonať očakávania a zabezpečiť, že každý kovový výrobok, ktorý opúšťa naše dielne, je dokonalý.

podpis

Kľúčové vlastnosti

Ak hľadáte spoľahlivého a kvalitného partnera v oblasti kovovýroby, sme tu pre vás. Sme oddaní poskytovať vám výrobky a služby najvyššej kvality, ktoré presne vyhovujú vašim potrebám a očakávaniám.

Naše výsledky

Naša spoločnosť sa môže pýšiť pozoruhodnými výsledkami v oblasti kovovýroby.

Rokov skúseností
0 +
Vyrobených súčiastok
0 +
Spokojných zákazníkov
0 %

NÁš TíM

Profesionáli vo svojom odvetví

Naša spoločnosť disponuje profesionálnym tímom, ktorý je kľúčom k našim úspechom. Naši odborníci majú bohaté skúsenosti v oblasti kovovýroby a sú oddaní dosahovaniu vynikajúcich výsledkov.

Spoločne tvoríme silný a súdržný tím, ktorý sa zameriava na dosahovanie vynikajúcich výsledkov pre našich zákazníkov. Naši odborníci neustále rozširujú svoje znalosti, sledujú najnovšie trendy v odvetví a pracujú ako tím, aby sme dosiahli najlepšie možné výsledky v oblasti.

Certifikovaná výroba

GARANCIA KVALITY ZARUčENÁ

Naša certifikovaná výroba je dôkazom nášho záväzku k vynikajúcej kvalite, inovácii a dlhodobému spokojeniu zákazníkov. Sme hrdí na naše certifikáty a zároveň sa neustále snažíme posúvať hranice a dosahovať ešte vyššie štandardy v našej výrobe.

LOFAJ MILAN – LM
kovo-vyroba.sk

Otváracie hodiny

Môžete Nás kontaktovať kedykoľvek mailom alebo cez kontaktný formulár.

© 2023 LOFAJ MILAN – LM