LOFAJ MILAN - LM

Volajte

+421 905 358 180
+421 908 931 998

Email

lofaj.milan@orava.sk

Sídlo

Podbiel 320
027 42

ponúkame

Frézované a sústružené súčiastky z kovových a nekovových materiálov

Naša spoločnosť je odborníkom na výrobu frézovaných a sústružených súčiastok z kovových aj nekovových materiálov. Sme vybavení špičkovými CNC frézami a sústruhmi, ktoré nám umožňujú vytvárať presné a komplexné súčiastky podľa požiadaviek zákazníka.

Frézovanie: Vďaka našim CNC frézovacím strojom sme schopní vykonávať rôznorodé frézovacie operácie na kovových aj nekovových materiáloch. Vyrábame frézované súčiastky s rôznych tvarov, rozmerov a povrchovými úpravami. Naše frézované súčiastky sú presné, opakovateľné a vykazujú vysokú kvalitu povrchu.

Sústruženie: Sme vybavení modernými CNC sústruhmi, ktoré nám umožňujú vyrábať súčiastky s vysokou presnosťou a dokonalými povrchovými úpravami. Nezáleží na tom, či ide o kovové alebo nekovové materiály, naše sústružené súčiastky sú vyrobené s ohľadom na najvyššie štandardy a požiadavky zákazníka.

Využívame rôzne kovové materiály, ako napríklad oceľ, hliník, mosadz, bronz, a tiež nekovové materiály, ako sú plast, keramika alebo kompozity. Naša skúsenosť, technické know-how a precízne zariadenia nám umožňujú pracovať s rôznymi materiálmi a zabezpečiť vysokú kvalitu výrobkov.

Ak potrebujete frézované alebo sústružené súčiastky z kovových alebo nekovových materiálov, sme tu, aby sme vám poskytli odborné poradenstvo a vytvorili výrobky presne podľa vašich požiadaviek.

CNC Fréza Pinnacle

Naša spoločnosť je hrdá na to, že disponuje CNC frézou značky Pinnacle. CNC fréza Pinnacle je jednou z najvýkonnejších a spoľahlivých frézovacích strojov na trhu. Táto vysoko presná a efektívna CNC fréza nám umožňuje dosiahnuť vynikajúce výsledky pri výrobe súčiastok.

CNC Fréza Leadwell

Vďaka CNC fréze Leadwell sme schopní vyrábať vysoko presné a kvalitné frézované súčiastky z kovových aj nekovových materiálov. Tento spoľahlivý nástroj je dôležitou súčasťou našej výrobného procesu a pomáha nám dosahovať vynikajúce výsledky pre našich zákazníkov.

Strojové vybavenie Lofaj Milan-LM

Naša firma disponuje moderným strojovým vybavením, ktoré nám umožňuje vykonávať rozmanité výrobné procesy.

CNC Sroje

Konvenčné stroje

Všetky CNC stroje sú vybavené bezdotykovou sondou Renishaw,ktorá je určená k ustaveniu obrobkov v stroji a slúži na kontrolu rozmerov obrobku aj v priebehu obrábania.

Výroba

Náš profesionálny tím vo výrobe, ktorý je zložený z kvalifikovaných odborníkov so širokým spektrom skúseností v oblasti kovovýroby. Každý člen nášho tímu má odborné znalosti a zručnosti potrebné pre vykonávanie náročných výrobných procesov.

Naši odborníci majú dlhoročné skúsenosti v oblasti CNC frézovania, sústruženia a ďalších technológií spojených s výrobou kovových súčiastok. Sú vyškolení v práci s modernými výrobnými strojmi a majú hlboké pochopenie materiálových vlastností, technických parametrov a kvalitných štandardov.

LOFAJ MILAN – LM
kovo-vyroba.sk

Otváracie hodiny

Môžete Nás kontaktovať kedykoľvek mailom alebo cez kontaktný formulár.

© 2023 LOFAJ MILAN – LM